אודות התהליך

פגישה ראשונה היא לצורך היכרות, מעין שיחת אבחון. בשיחה זו אבקש לקבל כמה שיותר פרטים אודותיכם, כל מה שתרצו ותמצאו לנכון לספר ולחלוק. מידע זה הוא חשוב ורלוונטי עבורי כדי שהעבודה תהיה ממוקדת ותקדם אתכם לשלב הרצוי, כדי שנוכל לטרגט את היעדים ביתר קלות ולהחליט על המסלול הנוח ביותר להגעה ליעדים שנסמן.
המידע שתחלקו עמי יהיה מורכב מהיסטוריה רפואית, קשיים פיזיים, אורח חיים שאתם מנהלים, מה הייתם רוצים לשנות, מה בעיקר מפריע לכם.
נבחן יחדיו את כל האספקטים שמרכיבים את היומיום שלכם, פרטים קטנים כגדולים, חשובים וחשובים פחות, על מנת לקבל תמונה מדויקת, אותה ננתח יחדיו, של ממה מורכב הפאזל שלכם, מה נכון לכם ומה לא, מה מועיל ומה מזיק.

אנחנו נבנה תוכנית אישית שמותאמת לכם ולמצבכם הפיזי והמנטלי, הן מבחינה של פעילות גופנית, תזונה ונתייחס לאלמנטים השונים באורח חייכם כדי שיוכלו להיות מיטיבים עבורכם. העבודה מורכבת משיחות וגם מפעילות פיזית. כמובן שהפן הפיזי הוא תלוי היכולת שלכם ומצבכם הבריאותי. ההתקדמות היא בהתאם למסוגלות, צעד אחרי צעד, לאט אבל בטוח.


אני לא רופאה, לא פסיכולוגית ולא תזונאית, אך באמתחתי ידע רב, גם אישי וגם שניכסתי לי.
אני מאמנת כושר בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה, מאמנת כושר שמתמודדת עם מחלה אוטואימונית. אני מביאה לתהליך את הניסיון האישי שלי בהתמודדות עם מחלה כרונית ויחד עם זאת את ניסיוני העשיר והמגוון כמאמנת כושר אישית שהתנסתה בעבודה עם קהלים שונים, בעלי בעיות רבות ושונות.
בארסנל התכונות שלי ישנה גם היכולת להקשיב ולהכיל. אני פה כדי שלא תרגישו לבד במערכה, מערכה שהיא מייגעת ולעתים רבות אף מייאשת. אני פה מתוך אמירה, שאם אני יכולתי לה, למחלה, הרי שגם אתם יכולים ואני שמחה להושיט לכם עזרה ולתרום לכם מההתנסות האישית שלי, שהחזירה אותי למסלול של חיים ותפקוד נורמטיבי, למרות ה"אתגר" האוטואימוני שנקרה בדרכי ואיים להשבית אותי ולהסיט אותי מן המסלול.

אני פה כדי לעזור לכם לחזור לשליטה ולהחזיר לכם את המושכות.
אתם אלו שתקבעו את הקצב, אני מביאה את התפריט אך בעצם אתם כבר בשלב הזה לוקחים שליטה ומחליטים "מה תאכלו" ומה לא. מניסיוני, דרך שמשלבת גוף עם נפש, פעילות גופנית קבועה מנצחת ומתעלה על החולי. גם אם כרגע זה נראה לכם משימה בלתי אפשרית, גדול עליכם במספר מידות, אל דאגה, כפי שאמרתי, צעדים קטנים, לאט לאט ואתם תראו מהר מאד את ההתקדמות. עם ההתקדמות תבוא גם האופטימיות והיא שמניעה את כל המכלול, הגוף והנפש.